Ökológiai én konferencia ( a IV. Öko-pszichológiai Napok) PROGRAMJA

Posted by under IV. Ökopszichológiai Napok

 

PROGRAMELEMEK: előadások, műhelyek

Kardos Edina  klinikai szakpszichológus, lovas és kutyás terapeuta és tréner

  • – előadás: ÁLLAT ASSZISZTÁLT TERÁPIA és tréning
  • – workshop: KUTYÁS TRÉNING

 


Dr. Kalóczkai Andrea meseterapeuta, pszichoterapeuta, neurológus szakorvos

  • – MESETERÁPIA természeti elemekkel – háromórás workshop (elmélettel és gyakorlattal), ismétléssel

 


Dr. Mihók Barbara erdőökológus, mentálhigiénés szakember és Novák Bálint pszichológus

  • – előadás: ERDŐFÜRDŐ
  • – erdőfürdő séta: saját élményű megtapasztalás

Novák Bálint pszichológus, filmklub vezető

  • – workshop: ökopszichológiai témájú FILM vetítése és megbeszélése

 


Dr. Fetykó Kinga biológus, kertész

  • – előadás: ÉLETSZERŰ KERTÉSZKEDÉS
  • – és workshop

 


 

Fazakas Enikő pszichológus, pszichoterapeuta és Molnos Zselyke ökopszichológus

  • – workshop: találkozás az egyediséggel: a TERMÉSZET IRÁNTI EMPÁTIA létrejötte

 


Molnos Zselyke  ökopszichológus

  • – előadás: az ÖKOLÓGIAI ÉN PSZICHOLÓGIAI értelmezése

 


Donáth Attila szupervizor, közösségi színházi szakember, Molnos Zselyke ökopszichológus és az Ökopszichológiai Színház tagjai

(Barcsik Elza, Erős István, Geréb János, Hruska Marek, Kiss B. Judit, Maróti Dénes, Mikola Orsolya, dr. Oborny Beáta, Rózsa Dániel, Somogyi Beáta, Turba Attila)

  • – workshop: a KÖRNYEZETI FÁJDALOM és a természettel kapcsolatos egységélmények megosztása és feldolgozása az ökopszichológiai színház eszköztárával

GYEREKPROGRAMOK

Barcsik Elza óvodapedagógus, drámapedagógus

  • – hagyományőrző természeti játékok gyereknek, családoknak

Kasza József ÍJÁSZ, MNWA, HUNWA instruktor, túravezető

  • – élménypedagógiai foglalkozások

EGYÉB PROGRAMOK

  • – éjszakai túra (Kasza József ÍJÁSZ, MNWA, HUNWA instruktor, túravezető)
  • – BALATON-program

ZÁRÓ ELŐADÁS

Donáth Attila szupervizor, közösségi színházi szakember és az Ökopszichológiai Színháztagjai (Barcsik Elza, Erős István, Geréb János, Hruska Marek, Kiss B. Judit, Maróti Dénes, Mikola Orsolya, dr. Oborny Beáta, Rózsa Dániel, Somogyi Beáta, Turba Attila)

  • – a háromnapos program zárása és integrálása improvizációs közösségi színházi előadással, a személyes élmények és történetek megosztásán és visszajátszásán keresztül

Vélemény, hozzászólás?